Zdravé hubnutí je skutečností. Využijte výživového poradce

Miliony lidí na celém světě se snaží zhubnout. Často spoléhají na rady z magazínů a místo snížení váhy ubližují svému zdraví. Přitom zdravé hubnutí je možné – díky moderním technologiím je dnes možné vše na dálku probrat s výživovým poradcem, který klientovi udělá plán na míru.

Koncept hubnutí s nutričním specialistou je založen na geniální a jednoduché myšlence – jednoduše vyplníte žádost o spolupráci s výživovým poradcem a následně vás zkontaktuje odborník, který vám pomůže.

Za tímto projektem nestojí žádní amatéři. Záštitu mu dává RNDr. Petr Fořt, CSc, nejznámější tuzemský odborník a zakladatel nutriční typologie.

Podívejte se, jak správné hubnutí funguje. Přestaňte vyhazovat peníze za neúčinné přípravky, ušetřete a svěřte se odborníkům.

Zaujal vás článek? Sdílejte ho:
Pridat.eu

Komentáře

  1. Monika napsal:

    Tak s tím mám docela špatnou zkušenost také jsem se obrátila na nutričního poradce ale ten chtěl první platit dost vysokou částku než se se mnou první domluvit jak postupovat a co dělám špatně. Tak jsem si pomohla sama udělala jsem průzkum a našla dobré stránky. http://fitprasky.cz s kamarádkou jsme se rozhodli to vyzkoušet a světe div se zabralo to hubneme obě, pomohli jsme si sami. Jíme méně ale za to častěji ze začátku jsme chodili jen na procházky a tak teď jsme začli plavat a jezdit na kole. Tabletky Andropharmia Slim mohu doporučit. Mám dole za měsíc 8 kilo kamarádka 7 kg.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *