Kategorie: Zajímavosti a ostatní

Ukrajinský prezident a vůdci opozice podepsali dohodu o ukončení krize

Ukrajinský prezident a vůdci opozice podepsali dohodu o ukončení krize

Ukrajinský prezident Viktor Janukovyč a opoziční předáci Arsenij Jaceňuk, Vitalij Kličko a Oleh Oleh Ťahnybok dnes podepsali dohodu o ukončení politické krize, sjednanou zprostředkovateli z Evropské unie. Vyplývá to z dokumentu, který byl zveřejněn po podpisu. Dohoda počítá s vytvořením nové koaliční vlády, s omezením ústavních pravomocí hlavy státu a s vypsání předčasných prezidentských voleb.

Přejít na článek »

VIDEO: Vitalij Kličko se pokusil uklidnit demonstranty. Stal se cílem hasicího přístroje

Vitalij Kličko na demonstraci v Kyjevě
Foto: dailymail.co.uk

Boxer, politik a zástupce opozice na Ukrajině Vitalij Kličko se pokusil osobně uklidnit rozvášněný dav demonstrantů v Kyjevě. Místo pochopení ale sklidil nevoli lidí a stal se terčem hasicího přístroje. Bývalého šampiona WBC následně museli uklidňovat, aby se do útočníka nepustil.

VIDEO Takhle vítězí Tomáš Mrázek aneb Jak padl přemožitel Tysona

Tomáš Mrázek vs. Danny Williams

PRAHA – Jasně největšího triumfu své profesionální kariéry dosáhl dvaatřicetiletý pražský bijec Tomáš Mrázek (9-6-45) na závěr roku 2013. Ve vyprodané pražské Lucerně dokázal těsně 2-1 vybodovat o osm let staršího Brita Dannyho Williamse (45-20), který před deseti lety dokázal porazit i legendárního Mika Tysona.

Přejít na článek »

FOTO Vtipálci. Kličko paroduje Schwarzeneggera, ten zase jeho…

V. Kličko a A. Schwarzenegger

GOING AM WILDEN KAISER – Že má Arnold Schwarzenegger, americký to herec a politik s rakouskými kořeny, smysl pro humor, o tom už přesvědčil několikrát. Stejně jako ukrajinský boxerský obr Vladimir Kličko. Oba to nyní potvrdili navzájem…

Přejít na článek »

Sex, drogy, box… Morrison si užíval života i ohromoval fanoušky!

Tommy Morrison

Byl mladý, byl bohatý, byl úspěšný a plnými doušky si užíval života. Kde kdo mu tehdy záviděl. Stačilo však jedno rutinní lékařské vyšetření a nastal zlom. Boxerský „Vévoda“ Tommy Morrison za své nespoutané bohémství zaplatil krutou daň.

Přejít na článek »