Kategorie: Výživa

Nejčastější chyby ve výživě – 2. díl | Příliš mnoho cukrů

Cukr ve sportovní výživě

Cukry, jinak řečeno sacharidy, představují rychlý zdroj energie. Pro sportovce je optimální hladina glukózy v krvi zásadní. Všeho moc však škodí.

Nejčastější chyby ve výživě – 1. díl | Jíme nárazově

Chyby ve sportovní výživě

Chcete zlepšit své sportovní výkony? Inspirujte se novým seriálem článků o výživě.

Jídelníček na hubnutí od nutričního specialisty NATURHOUSE

Jídelníček na hubnutí díky NATURHOUSE

Vyzkoušeli jste už všemožné způsoby, jak snížit nebo si udržet váhu? Hledáte skutečně fungující metodu, která neznamená ztracený čas a peníze? Společnost NATURHOUSE, přední světová poradenská firma v oblasti zdravého životního stylu, před časem vstoupila na český trh. Využijte jejich služeb včetně konzultací zdarma a nechte si sestavit jídelníček na hubnutí.

Stop pastvě – jez jako šelma!

Stop pastvě – jez jako šelma!

Zdravá strava má nekonečně mnoho různých podob. Osobně mám nejlepší zkušenost s dietou založenou na přerušovaném půstu a konzumaci potravin bohatých na tuk a bílkoviny a omezeném množství sacharidů. Ve finále bude ale fungovat KAŽDÝ stravovací režim – pokud jej budete dodržovat dlouhodobě (a ne, 6 týdnů neznamená dlouhodobě).

Přejít na článek »

Nejúčinnější spalovač tuků bez lékařského předpisu – Caralluma

Caralluma v produktu Andropharmia Slim

Caralluma je lékařsky ověřená složka z kaktusu. Jedná se o látku, která prokazatelně tlumí chuť k jídlu, čímž výrazně napomáhá všem, kteří usilují o trvalé snížení váhy bez nutnosti držet drastické diety a hladovky. Vědci ze společnosti Andropharmia ještě vylepšili její celkové působení tím, že ji zkombinovali s dalšími účinnými látkami. Výsledkem jsou ty nejúčinnější prášky na hubnutí, které lze pořídit bez lékařského předpisu.