Kategorie: Video

VIDEO – Ondřej Pála vs. Dereck Chisora

Ondřej Pála vs. Dereck Chisora

Životní zápas nejlepší české supertíhy Ondřeje Pály proběhl jinak, než jak si náš boxer přál. V Londýně se utkal s domácím favoritem Dereckem Chisorou a duel skončil už ve třetím kole vítězstvím TKO pro Chisoru po rozporuplném výkonu rozhodčího. Podívejte se na video celého zápasu.

VIDEO celého zápasu V. Kličko vs. A. Povětkin

Vladimir Kličko a Alexander Povětkin

Záznam celého střetnutí mezi šampionem organizací IBF, WBO, WBA a IBO a magazínu The Ring Vladimirem Kličkem a vyzyvatelem Alexanderem Povětkinem.

VIDEO – Tiskovka Haye vs. Fury

Haye vs. Fury

Anglie má před sebou další famózní show. Po „zakazaném duelu“ Haye vs. Chisora se anglická jednička střetne s dalším velkohubým soupeřem – 206 cm vysokým mladíkem Tysonem Fury. Pořádně živo je ale už nyní. Fury označuje soupeře za debila, zatímco pro Davida Haye je mladík jen psem, kterému háže kost. Podívejte se video tiskovky k zápasu, který se uskuteční 28. září v Manchester Aréně.

VIDEO – David Price vs. Tony Thompson II

David Price vs. Tony Thompson II

Odveta mezi favorizovaným anglickým boxerem Davidem Pricem a americkým veteránem Tony Thompsonem přinesla další překvapivý zvrat.

VIDEO – Vladimir Kličko vs. Francesco Pianeta

Vladimir Kličko vs. Francesco Pianeta

Poslední bitva světové supertíhy o tituly organizací WBO, WBA, IBF a IBO a prvenství magazínu The Ring měla jasný průběh. Šampion Vladimir Kličko smetl vyzyvatele Franceska Pianetu TKO v šestém kole.