Pozvánka na víkendové duely: Solís vs. Airich & Price vs. Sexton

Konec týdne bude ve velkém stylu. Proběhnou hned dva významné zápasy světové supertíhy. V Texasu se střetne kubánská naděje Odlanier Solís (17-1, 12 KO) s nebezpečným Němcem Konstantinem Airichem (23-5, 17 KO). A v Liverpoolu se uskuteční souboj mezi neporaženým Davidem Pricem (12-0, 10 KO) a pětkou anglického žebřícku Samem Sextonem (15-2, 6 KO).

Oba duely mohou rozhodnout o osudu světové supertíhy v příštích měsících.

Odlanier Solís vs. Konstantin Airich

Odlanier Solís vs. Konstantin Airich

Proti sobě se postaví vítěz olympiády z Atén 2004 a trojnásobný amatérský mistr světa v jedné osobě Odlanier Solís a německý bijec Konstantin Airich, březnový přemožitel našeho Ondřeje Pály a stálý sparingpartner bratrů Kličkových. Solís se do ringu postaví po víc jak roce od porážky v zápase s Vitalijem Kličkem, kdy si v prvním kole poranil koleno. Naproti tomu Němec drží sérii více nedávných vítězství v řadě. Dokáže uspět i nyní?

David Price vs. Sam Sexton

David Price vs. Sam Sexton

203 cm vysoký favorit a velká ostrovní naděje David Price, o kterém se mluví jako o budoucí hrozbě pro vládnoucí ukrajinské titány, zkříží pěsti se Samem Sextonem. Přestože jsou tito borci v žebříčku hned pod sebou, je výrazně větší šance na vítězství připisována Pricovi (kurz v průměru 1,1, zatímco na Sextona 7,00). Konečný výsledek však uvidíme až později.

Zaujal vás článek? Sdílejte ho:
Pridat.eu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *