Kategorie: Osobnosti

Sex, drogy, box… Morrison si užíval života i ohromoval fanoušky!

Tommy Morrison

Byl mladý, byl bohatý, byl úspěšný a plnými doušky si užíval života. Kde kdo mu tehdy záviděl. Stačilo však jedno rutinní lékařské vyšetření a nastal zlom. Boxerský „Vévoda“ Tommy Morrison za své nespoutané bohémství zaplatil krutou daň.

Přejít na článek »

Mike Tyson včera oslávil 47 narodeniny a stal sa promotérom

Mike Tyson

Мike Tyson spoločne s Garry Jonasom a Henry Rivalta založili novú promotérsku spoločnosť „Iron Mike Promotions“. Garry Jonas sa stal plnoprávnym partnerom Tysona a Rivalta vice-prezidentom spoločnosti. Ich spoločnosť už zorganizovala prvý večer boxu v piatok na Floride.

Přejít na článek »

Když mluví talent a píle. Stane se mladík Alvarez absolutním světovým šampionem?

Saul Alvarez

Mexický „Rudý Ďáběl“ Saul Alvarez ještě neoslavil ani 23 let, přesto už dosáhl úspěchů, o jakých sní mnohý profesionální boxer, který se ve světě šestnácti provazů pohybuje i déle jak dekádu. Mladík narozený 18. července 1990,začal boxovat ve 13 letech poté, co viděl debut svého staršího bratra v profiringu. Nyní směřuje k tomu, aby se dostal na absolutní vrchol. Dokáže porazit Mayweathera a stát se absolutním světovým šampionem?

Přejít na článek »

Štrnásť vecí o Lennoxovi Lewisovi, ktoré ste možno nevedeli

Lennox Lewis

Na webu Boxing Malacky najdete souhrn zajímavostí o bývalém šampionovi.

Přejít na článek »

Muhammad Ali: Bodající včela a létající motýl, který změnil svět boxu

Muhammad Ali

PRAHA – Ve čtvrtek to bude přesně 71 let, co se v Luisville v Kentucky narodil boxer, který svým nezapomenutelným stylem ovlivnil masy z řad fanoušků, odborníků, ale také obyčejných lidí. Bleskurychlý provokatér a šampion. Na následujících řádcích vám přiblížíme životní příběh Cassiuse Marcelluse Claye alias Muhammada Aliho.

Přejít na článek »