Nejúčinnější spalovač tuků bez lékařského předpisu – Caralluma

Caralluma v produktu Andropharmia Slim

Caralluma je lékařsky ověřená složka z kaktusu. Jedná se o látku, která prokazatelně tlumí chuť k jídlu, čímž výrazně napomáhá všem, kteří usilují o trvalé snížení váhy bez nutnosti držet drastické diety a hladovky. Vědci ze společnosti Andropharmia ještě vylepšili její celkové působení tím, že ji zkombinovali s dalšími účinnými látkami. Výsledkem jsou ty nejúčinnější prášky na hubnutí, které lze pořídit bez lékařského předpisu.

Pozitivní efekt carallumy na hubnutí byl objeven teprve nedávno. Rychle si však získal pozornost odborníků a za krátký čas se z výtažku z rostliny stal hit. Její účinky dosvědčují jak zkušenosti uživatelů, tak odborné studie.

Při první zdokumentované studii v Indii vědci vyčlenili 50 dobrovolníků, kterým podávali placebo, jež bylo prezentováno jako nový preparát na hubnutí. Několik jednolivců ze skupiny dostávalo místo placeba carallumu. U nich byl zaznamenám největší efekt především ve snížené chuti k jídlu, která přirozeně ovlivňuje shazování kilogramů.

Odborníci ze společnosti Andropharmia zkombinovali výtažek z kaktusu s dalšími látkami, které na více úrovních pomáhají spalovat tuky. Jmenujme alespoň extrakt z čajovníku čínského, garcinii kambodžskou a chrom. Výsledkem je produkt Andropharmia Slim, v současné době nejúčinnější pomocník pro boj s tuky, jaký je dostupný bez lékařského předpisu.

Zaujal vás článek? Sdílejte ho:
Pridat.eu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *