Kategorie: ČR a SK box

Příprava Pály na Price? Dieta a tvrdý dril

Ondřej Pála

PRAHA – Už pouhých osm dní zbývá nejlepší české těžké váze Ondřeji Pálovi (33-4) do dalšího velkého zápasu kariéry – proti britskému kolosu Davidu Priceovi (16-2), který nastupuje cestu zpět do špičky supertíhy. Tam se ale touží posunout i pražský pořízek.

Přejít na článek »

KOMENTÁŘ Masaryk by byl hrdý! Šampionát v boxu měl svojí kvalitu

21. Mistrovství České republiky mužů a žen v boxu

JIČÍN – Na prknech, co znamenají svět – v Masarykově divadle v Jičíně – se uskutečnilo 21. Mistrovství České republiky mužů a žen v boxu. Co přineslo, co vzalo a jak se povedlo? To bych se pokusil shrnout na následujících řádcích…

Přejít na článek »

Ondřej Pála stojí před životní šancí. V sobotu se střetne s Chisorou

Dereck Chisora vs. Ondřej Pála

Vzpomínáte si na Derecka Chisoru? Britský rebel, který dal při vážení facku Vitaliji Kličkovi a pak v ringu plivl vodu do tváře mladšího Vladimira, se už tuto sobotu narychlo střetne s nejlepší českou supertíhou Ondřejem Pálou!

FOTO+VIDEO: Boxeři zpráskali Dubnici. Exkluzívní premiéra obhájců titulu

FOTO+VIDEO: Boxeři zpráskali Dubnici. Exkluzívní premiéra obhájců titulu

Prostějov – Exhibice na úvod! Prostějovští rohovníci zahájili cestu za obhajobou mistrovského titulu tím nejlepším možným způsobem. Slovenského nováčka z Dubnice deklasovali poměrem 14:2, a dali tak rázně najevo, že se s nimi musí vážně počítat i v letošní sezóně. „Spokojenost! Možná jsem od soupeře čekal více, ale kluci byli dobře připravení,“ usmíval se nový trenér BC DTJ Petr Novotný. Z porážky nedělal vědu sympatický kouč hostů. „Těžký los na úvod. Máme obrovsky mladý tým a hned jít na českého mistra, to byla zkouška,“ komentoval Dušan Bučko, trenér Dubnice.

Přejít na článek »

Poprvé v Praze, poprvé bez helem, do krve: boxerská extraliga startuje!

Poprvé v Praze, poprvé bez helem, do krve: boxerská extraliga startuje!

PRAHA – Elitní box se po více než deseti letech vrací opět do české metropole! Bývalí boxeři pražských Uhelných skladů Míťa Soukup a Láďa Kutil dali dohromady nejlepší místní boxery, aby s nimi bojovali poprvé v tomto tisíciletí o tuzemský extraligový titul.

Přejít na článek »